Haritayı göstermek için düğmesine tıklayın.

Address & Contact

Our Address

30 rue de Miromesnil, 75008 PARIS

GPS

48.8733556, 2.3160043

Email

-

Uluslararası iletisim

2013 yılında hukuk diplomasını alıp yemin ettikten sonra, Maître Axelle KELES’in kariyeri hemen uluslararası bir dönüş yaptı. Paris Barosu’na bağlı olarak, uluslararası Ernst & Young (EY) firmasına geçmeden önce Fransız-Alman firması GGV ile başladı. İngilizce, Almanca ve Türkçe’ye hakimiyeti, yurtdışındaki hukuk bürolarıyla ayrıcalıklı bağlantılar kurmasını sağladığı için inkar edilemez bir varlıktır. Böylece Maître Axelle Keles, bu yabancı firmalarla işbirliği içinde uluslararası davalara ikili çözümler sunabilmektedir. Maître Axelle KELES, çalıştığı çeşitli firmalardaki deneyimine dayanarak, 2016 yılında Paris’te kendi hukuk firmasını açmaya karar verdi. Danışmalar, pazartesiden cumaya, 09:30 – 19:30 saatleri arasında randevu ile yapılır.

Maître Axelle KELES, bir avukat olarak hukukun birçok alanında becerilerini seferber etmektedir. Hem vergi hukuku hem de göçmenlik hukuku, aile hukuku, ceza hukuku ve dernekler hukuku alanlarında danışmanlık ve dava takibi sunmaktadır.

Vergi hukuku ve yabancılar hukukunda özel deneyim

Maître Axelle KELES, aile hukuku veya ceza hukuku gibi genel konularla ilgilenir. Ancak çok teknik iki konuyu derinleştirdi: Vergi hukuku ve soruları tamamlayıcı olabilecek yabancılar hukuku.

Maître Axelle KELES, kişisel vergilendirme ve uluslararası boyutu başta olmak üzere, vergi mukimliğini devretmek isteyen çalışanlarla ilgili uluslararası hareketlilik ve aynı zamanda veraset ve intikal vergileri başta olmak üzere vergilendirmenin birçok yönü üzerinde çalışmıştır. Son olarak, bireylere gelir vergisi beyannamelerinin (IR), eklerinin ve emlak servet vergisi beyannamesinin (IFI) hazırlanmasında yardımcı olur.

Ayrıca Maître Axelle KELES, en uygun oturma izninin seçilmesi veya vatandaşlığa kabul dosyasının doldurulması konusunda size mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Ayrıca göçmenlik hukuku davaları bağlamında müvekkillerinin çıkarlarını savunmaktadır: hiyerarşik temyiz, çekişmeli olmayan temyiz ve İdari Mahkeme nezdinde çekişmeli temyiz. Göç hukuku ve vatandaşlığa kabul konularında bu konularda size yardımcı olması için firmaya güvenle başvurabilirsiniz.